آموزش تربیت کودک

شما دردوره‌ی آموزشی تربیت کودک، قرار است آموزش تربیت صحیح کودکتان را زیر نظر کارشناس موفق این حوزه خانم روانشناس شکوه یوسفی بگذرانید.

  در این دوره شما با کمک ویدئو‌ها و برنامه‌ای که توسط ایشان دریافت میکنید می‌توانید گام بلندی در تربیت فرزندتان بردارید.

دوره‌ی آموزشی تربیت کودک

آموزش تربیت کودک مسئله‌ای نیست که بتوان آن را کم اهمیت شمرد و از آن گذر کرد. نیاز است که در این زمینه آموزش دید و راه درست تربیت کودک را از  یک مشاور و روانشناس کار بلد آموخت از همین رو ما دوره‌هایی را برای آموزش تربیت کودک ارائه کرده‌ایم که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

دوره آموزشی خانواده

فیلم آموزشی تربیت کودک

فیلم های آموزشی کلینیک ما توسط روانشناس یوسفی به شما ارائه می‌شود، در این فیلم‌ها از مبتدی ترین نیاز‌های کودک گرفته  تا نیازی‌های اساسی او با شما صحبت میشود‌ و شیوه‌ی برخورد مناسب به شما آموزش داده می‌شود.

 به عنوان مثال از پوشک گرفتن کودک شاید در نظر خیلی ها امری ساده باشد اما اگر درست و اصولی و در زمان مناسب انجام نشود، ممکن است طرحواره‌ها یا اختلالاتی در کودک ایجاد کند که در بزرگسالی به او آسیب‌های جدی وارد شود.

برنامه تربیت کودک

در این دوره علاوه بر فیلم آموزشی، برنامه هایی برای  آموزش تربیت کودک خواهید گرفت و مطابق با شرایط و محیطی که دارید برنامه‌ای دقیق برای کودک شما توسط کارشناسان ما نوشته خواهد شد. آنچه در رابطه با این دوره حائز اهمیت است امکان پشتیبانی دوره است. علاوه بر آنکه در فیلم‌ها و برنامه‌های آموزشی همه چیز به طور کامل برای شما بازگو شده است در صورت ایجاد مشکل و نیاز به کمک، می‌توانید از امکان پشتیبانی دوره استفاده کنید و با صحبت با کارشناس دوره در جهت رفع  آن مشکل بر آیید.