مدیریت و کنترل خشم والدین و کودکان

چرا کنترل خشم؟ آیا خشم قابل مدیریت است؟ آیا کودک شما تحمل شنیدن “نه” را ندارد؟ آیا فرزند پرخاشگری دارید؟ اصلا خشم چیست؟ چگونه خشم را کنترل کنیم؟ … و در نهایت علت اصلی خشم چیست؟

جهت تهیه این دوره، یا اطلاع از اینکه” آیا این دوره برای شما کاربر عزیز کاربردی هست یا خیر؟” میتوانید با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید و از راهنمایی رایگان بهره مند شوید.

0
با 6 سال سابقه
1
تعداد دانشجو
1
تعداد مشاوره های انجام شده

مدیریت و کنترل خشم والدین و کودکان

از آنجایی که کودکان از رفتار بزرگتر‌ها الگوبرداری می‌کنند، پس اون شمایید که باید مدیریت و کنترل خشم را یاد بگیرید؛ بنابراین در ادامه، ابتدا به کنترل خشم والدین میپردازم.

کنترل خشم والدین

ارتباطات بخش اعظمی از زندگی ما را فرا گرفته است. بنابراین مانند هر چیز دیگر که نیاز به یادگیری دارد، خودشناسی و مدیریت رفتارمان هم نیاز به یادگیری و کسب آگاهی دارد، شما والد عزیز برای اصلاح خشم خود و کسب آگاهی در این زمینه میتوانید،: کتاب بخوانید، دوره، وبینار، کارگاه، و… شرکت کنید.
اشتباه نکنید! نگفتم تنها دوره‌های من (شکوه یوسفی) را شرکت کنید، و همین کافیست!!

قطعا برای کسب آگاهی و مدیریت رفتار خود باید روش های متعددی را امتحان کنید.
در نظر داشته باشید که شما با خواندن کتاب “چگونه پولدار شویم؟” پولدار نمیشید! ولی مطمعن باشید که این ذهنیت در شما ایجاد شده و تنها با عمل و ایمان به خودتان میتوانید در همه عرصه های زندگیتان موفق شوید.

چرا دوره کنترل خشم شکوه یوسفی؟

یکی از دوره هایی که برای شما کار آمد خواهد بود و حتی با وجود عملگرا نبودن شما، حرکت و انگیزه به تغییر را در شما ایجاد میکند، دوره کنترل خشم شکوه یوسفی می‌باشد.

نکته حائز اهمیت این است که پس از خرید و دیدن دوره آفلاین، شما از مشاوره آنلاین رایگان به مدت دو ماه بهره مند می‌شوید و می‌توانید تمامی چالش‌های خود را با کارشناسان ما در جریان بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
اضافه شود که پس از ثبت نام در این دوره یکسری تمرینات به شما داده می‌شود، تمرینات شما بررسی و چالش و ابهات برطرف می‌شود.
برخی از سرفصل ها و موضوعات مهم این دوره در ویدیو بالای صفحه گفته شده است. اما از آنجایی که برخی از کاربران ممکن است که اینترنت قوی و یا امکان پخش صدا نداشته باشند، به صورت متن و صوت هم برای شما عزیزان امکان پذیر شده است.

معرفی دوره کنترل خشم

دوره کنترل خشم

خشم یک احساس کاملا طبیعی است! تنها کافیست بپزیرید و کنترلش کنید.
صد در صد کاربردی

خدمات روانشناسی شکوه یوسفی

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

از هرکجای ایران، منتظر صدای گرمتان هستم. امکان جلسات آنلاین با آکادمی سلامت شکوه یوسفی برقرار میباشد.

مشاوره حضوری

مشاوره حضوری

امکان مشاوره حضوری با بهترین متخصصین روانشناسی است. قطعا این روش یکی از بهترین روش های درمانگری میباشد.

کلاس های گروهی

وبینار و کارگاه های گروهی

وبینار و کارگاه های مجازی و حضوری با هدف کسب اطلاعات عمومی برگذار میشود؛ تاریخ برگذاری از طریق سایت و سایر شبکه های اجتماعی اعلام میشود.

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید